Just Learning Moja Matura 2010 - Matematyka - przygotuj się do matury

Moja Matura 2010 - Matematyka - przygotuj się do matury

edukacja
INFORMACJE
Kategoria: Edukacyjne
Producent: Just Learning
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz, Pamięć RAM 64 MB, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, CD-ROM, Karta dźwiękowa, MS Internet Explorer™ 6.0 lub nowszy, MS Media Player™ 9.0 lub nowszy.

W 2010 roku po raz pierwszy od 25 lat egzamin maturalny z matematyki jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów przystępujących do egzaminu dojrzałości. Czy jest się czym martwić? Nie, ponieważ do egzaminu jest jeszcze sporo czasu i wciąż masz jeszcze szansę, aby do tego egzaminu bardzo dobrze się przygotować. Aby pomóc Ci w tym zadaniu przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie program, który ułatwi i usystematyzuje proces przyswajania obowiązkowego na maturze materiału z matematyki tak, aby egzamin maturalny nie był dla Ciebie problemem.

Program Moja Matura 2010 - Matematyka to multimedialny, w pełni interaktywny program komputerowy przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym (czyli obowiązkowym).

Program Moja Matura 2010 - Matematyka składa się z serii dziewięciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych, w których w przystępny sposób omówione zostały kolejne działy matematyki obowiązujące na egzaminie maturalnym, czyli: liczby i ich własności, funkcje i ich własności, wielomiany i funkcje wymierne, funkcje trygonometryczne, ciągi liczbowe, planimetria, geometria analityczna, stereometria oraz rachunek prawdopodobieństwa.

Każda z lekcji zwiera tylko taki zakres materiału, który jest wymagany podczas egzaminu. Materiał merytoryczny został przedstawiony w niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny sposób. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń sprawdzisz stan swojego przygotowania do zdania egzaminu. Dzięki zamieszczonemu modułowi statystyki będziesz na bieżąco informowany, które porcje materiału sprawiają Ci wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez Ciebie przećwiczone.

Szczególnie dużo uwagi poświęcono w programie tym typom zadań, które sprawiają maturzystom najwięcej problemu. Rozwiązania tych zadań, wraz z obszernymi komentarzami, zostały zaprezentowane w postaci materiałów filmowych. Po przeanalizowaniu odpowiedzi nie powinniście mieć już większych trudności z rozwiązaniem typowych zadań, które pojawią się na egzaminie maturalnym.

Materiał merytoryczny zawarty w programie Moja Matura 2010 – Matematyka zapewnia solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie.

Materiał zawarty w programie zapewnia około 120 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Program Moja Matura 2010 - Matematyka sprawi, że szybko i skutecznie przygotujesz się obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki!