Intercube Skuteczne Uwodzenie 2

Skuteczne Uwodzenie 2

kursy - inne
INFORMACJE
Kategoria: Inne
Producent: Intercube
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor: Pentium 100; Pamięć RAM: 16 MB; CD-ROM: 2x; System: Windows 98 / 2000 / 2003 / XP / Vista / 7; Grafika: SVGA, 800x600, 256 kolorów

Multimedialny program uczący uwodzenia, zawierający niezwykle skuteczne techniki z dziedziny hipnozy, neurolingwistycznego programowania (NLP), manipulacji oraz psychologii.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie przekazywać podprogowe polecenia dla podświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne i łączyć je ze sobą? Gdybyś potrafił ruchem ręki sprawić, by ona zafascynowała się Tobą, a nawet zakochała do szaleństwa?

Czy interesująca byłaby umiejętność czytania w umyśle kobiety, na podstawie mowy jej ciała i ruchu oczu? A może kobieta, za którą szalejesz, ma partnera i nie wiesz, jak za sprawą kilku zdań i jednego ruchu ręki spowodować, że się rozstaną? Jak bardzo byłoby to fascynujące? Jeżeli choć trochę spodobało Ci się to, co właśnie czytasz, to znaczy, że doskonale trafiłeś.

Skutecznie Uwodzenie 2 to multimedialny program uczący uwodzenia i błyskawicznej zmiany swojej postawy za pomocą technik nerulingwistycznego programowania (NLP), sztuki perswazji oraz hipnozy. Kupując program otrzymasz materiał podzielony na 37 lekcji wraz z wieloma testami, technikami, rysunkami obrazującymi mowę ciała, słownikiem pojęć, animacjami i zadaniami, które sprawią, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna. Skuteczne Uwodzenie 2 uczy również najodważniejszych postaw, jakie mężczyzna może w sobie wykształcić, by skutecznie uwodzić kobiety.

Czy już podjąłeś decyzję o udoskonaleniu swoich umiejętności uwodzenia? Życzymy najatrakcyjniejszych kobiet na Twojej drodze i spełnienia najskrytszych marzeń... !

W programie znajdziesz:

  • Rozmaite testy
  • Forum dyskusyjne
  • 37 lekcji
  • Zadania
  • Techniki
  • Słownik pojęć
  • Animacje
  • Rysunki ilustrujące mowę ciała