Regeneracja płyt

tagi: cd + dvd + regeneracja płyt

Opis usługi

Nie od dziś wiadomo, że płyty ulegają mikro uszkodzeniom. Kurz i pył oraz brak troski o stan nośników powoduje ich porysowanie. Typowe zabrudzenia, odciski palców i rysy uniemożliwiają dostęp do danych.

Płyty zniszczone i porysowane nie muszą być już wyrzucane! Dzięki nam nabiorą blasku, a dostęp do danych będzie znów możliwy. Dzięki nam oszczędzisz masę pieniędzy i zmartwień.

Stosujemy najwyższej jakości technologię. Obróbkę płyt przeprowadzamy przy pomocy nowoczesnych, precyzyjnych maszyn. To wyjątkowo innowacyjna, bezpieczna, wielokrotnie sprawdzona technologia, która jest stosowana w wielu krajach Europy, Azji i USA.

Mamy dla Ciebie dwie wiadomości, dobrą i złą.

ZŁĄ - Nie możemy Ci pomóc, jeśli zniszczeniu uległa warstwa z zapisanymi informacjami. Nie da się więc naprawić:

  • nośnika, który przepuszcza światło lasera (widać to, gdy spojrzysz pod światło)
  • pęknięcia płyty na jej brzegu lub od środka, gdy obejmuje obszar z danymi
  • płyty zarysowanej od strony nadruku - tam warstwa ochronna jest najcieńsza.

DOBRĄ - Codziennie naprawiamy płyty z lekkimi i średnimi rysami na krążku poliwęglowym. Oczywiście im poważniejsze są uszkodzenia, tym mniejsza szansa na powodzenie regeneracji. Jeśli z powodu nietypowych uszkodzeń (czasami nie są one widoczne gołym okiem) nie uda nam się naprawić płyty, nie pobieramy wówczas opłaty.

 

BUDOWA PŁYTY

  1. Całkowita grubość krążka złożonego z czterech warstw wynosi 1,2 mm.
  2. Przezroczysty krążek poliwęglowy o średnicy 12 cm i grubości 1 mm. Podczas produkcji płyty, dane "wciskane" są w tworzywo.
  3. Na tak przygotowany krążek napylana jest warstwa aluminium, która ma za zadanie odbijać promienie lasera.
  4. Aluminium chroni warstwa lakieru, zapobiegając jego utlenianiu.
  5. Warstwa reklamowa.

 

---------------------------------------------------------------------------------

CENNIK DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Płyty CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, PSOne, PS2, Xbox, GameCube

Ceny brutto
Naprawa płyty jednostronnej15,90 PLN
 
Naprawa płyty dwustronnej31,80 PLN
 

Płyty CD-Audio Cena brutto

Ceny brutto
Naprawa jednej sztuki

11,90 PLN

 

CENNIK DLA PRZEDSTAWICIELI I WYPOŻYCZALNI

Jeśli chcesz, aby twoi klienci znaleźli jeszcze jeden powód, by częściej odwiedzać Twoją firmę (sklep komputerowy, wypożyczalnię, kawiarenkę internetową, itp.), zostań naszym przedstawicielem. Oferujemy godziwe prowizje. To się po prostu opłaca.

Możesz także zająć się skupem płyt, które już nie działają. Płyty kupisz tanio (zamiast wyrzucać, każdy chętnie sprzeda za grosze porysowaną płytę), my ją zregenerujemy, ty otrzymasz płytę "jak nową" i sprzedasz z dużym zyskiem. Wiesz przecież jak drogie są programy komputerowe, gry na konsole, czy płyty DVD.

Firmy zainteresowane współpracą i cennikiem powinny wysłać e-mail'a na adres office@marksoft.com.pl. Prosimy o załączenie następujących danych: nazwa firmy, profil działalności, adres, NIP, tel., fax, e-mail, strona www, dane osoby, z którą należy się kontaktować.

Proponujemy Państwu darmową regenerację jednej płyty, aby mogli się Państwo przekonać o jakości świadczonych przez naszą firmę usług. Oferta skierowana wyłącznie do przedstawicieli i wypożyczalni!

 

--------------------------------------------------------------------------------

Najczęściej zadawane pytania

 

Ile razy można regenerować płytę?

To zależy od głębokości zarysowań. Zazwyczaj regenerację płyty można przeprowadzić kilka - kilkanaście razy.

 

Jaki jest termin wykonania usługi?

Płyty regenerujemy w ciągu 1 - 2 dni roboczych. Przy szczególnie dużych zleceniach może nam to zabrać trochę więcej czasu. Płyty podczas procesu regeneracji są poddawane kontroli, by mieć 100% pewność wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

 

Jak dostarczyć nam uszkodzone płyty?

Płyty można dostarczyć do nas osobiście. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Nasza siedziba mieści się przy ul. Perzyńskiego 2, 01-872 Warszawa, tel.: (prefiks 22) 663 93 90, fax: (0 prefiks 22) 663 92 98, e-mail: office@marksoft.com.pl. Płyty można także wysłać do nas pocztą lub kurierem. Prosimy o wysyłanie samych płyt bez pudełek - wówczas przesyłka jest tańsza, gdyż płyty mniej ważą. Najlepiej włożyć płyty w koperty papierowe lub plastikowe i zabezpieczyć kartonem albo folią z pęcherzykami. Cena listu poleconego o wadze do 100 gram wynosi 3,60 zł, a do 250 gram 3,80 zł. Płyta CD, CD-R, DVD bez okładki waży 12 - 15 gram. Cena przesyłki kurierskiej zależy od firmy. Jest ona opłacalna przy wysyłce kilkudziesięciu płyt. Przy regeneracji 16 płyt lub więcej płyty odsyłamy gratis!

 

Jak odsyłamy płyty?

Zregenerowane płyty, które zostały przysłane pocztą, odsyłamy również pocztą. Doliczamy wówczas do kosztów naprawy 9 zł za przesyłkę i pobranie. Zregenerowane płyty przysłane kurierem odsyłamy również za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki o wadze do 1kg wynosi 12,00 zł netto + 22% VAT. Jeśli czyścimy 16 lub więcej płyt, transport zwrotny gratis. Płyty podczas transportu ubezpieczone są do kwoty 250 zł. Ubezpieczenie do kwoty 10.000 zł kosztuje dodatkowo 1zł. Prosimy o informację, jeżeli potrzebne jest dodatkowe ubezpieczenie. Opłatę pobiera kurier doręczający przesyłkę. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Prosimy wówczas o dołączenie do wysyłanych płyt upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu.