tagi: brak

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając, czy używając serwisu internetowego MarkSoft lub prenumerując newslettery wydawane przez firmę MarkSoft, rozpoczynasz wirtualną i intelektualną podróż po oferowanych przez nas i firmy współpracujące - produktach.

Przed realizacją swoich zamierzeń, zapoznaj się ze stosowanymi i realizowanymi przez nas zasadami w zakresie Polityki prywatności wobec każdego Klienta, a poczujesz się bezpieczniejszy.

Firma MarkSoft ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o swoich Klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia usług na najwyższym poziomie w tym zakresie, co obejmuje m.in. informowanie naszych Klientów o nowościach na naszej stronie internetowej i w ofercie handlowej.

Uzyskane i zebrane przez nas informacje, takie jak adresy poczty elektronicznej lub dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim, a służą głównie do realizacji zobowiązań wobec Klientów, obejmujących m.in. dostarczanie subskrybowanych wiadomości (DZ. U. NR. 133, POZ. 883 Z PÓŹN. ZM.).

Adresy IP użytkowników są przez nas wykorzystywane do diagnozowania problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą bezpieczeństwa i działaniem naszej strony WWW.

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zestawienia statystyczne, zawierające w swej treści m.in. informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają żadnych danych umożliwiających lub pozwalających na identyfikację naszych użytkowników.

Witryna naszej firmy wykorzystuje pliki "Cookies", do łatwiejszego korzystania z jej zasobów. Zawartość tych plików przechowywana jest w komputerze użytkownika, dzięki czemu nasz serwer może je odczytać przy ponownym połączeniu z tym komputerem.

MarkSoft wykorzystuje również "Cookies", aby dostarczać zawartość informacyjno-programową najbardziej odpowiadającą zainteresowaniom użytkowników oraz w celach statystycznych (np. ustalenia rankingu najchętniej czytanych informacji).

Korzystamy również z formularza, który umożliwia Klientom złożenie zamówienia na informacje, produkty i usługi oraz wzajemny kontakt Stron przy jego realizacji. Za wyraźną zgodą Klienta, informacje pochodzące z formularzy zamówień mogą być wykorzystane do wysyłania: informacji o naszej firmie, firmach współpracujących i materiałów promocyjnych.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wspomnianych materiałów. Aby tego dokonać należy zajrzeć na stronę z ustawieniami Twojego konta lub kliknąć na linku znajdującym się pod spodem wiadomości, którą otrzymałeś(-aś) od nas pocztą elektroniczną.

Dostęp do wszelkich posiadanych danych osobowowo - adresowych, naszych Klientów ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników firmy MarkSoft na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. (DZ. U. NR. 100, POZ. 1024). Wspomniane dane bez zgody Klienta przechowywane są wyłącznie do chwili dokonania stosownych rozliczeń towarowo - finansowych z zachowaniem terminu wniesienia ewentualnej reklamacji technicznej. W odniesieniu do danych udostępnionych za zgodą Klienta, powiadomienie o cofnięciu zgody powoduje ich zniszczenie i zaprzestanie przesyłania wszelkich informacji.

Użytkownicy mają możliwość wglądu i dokonywania zmian w podanych już danych.

W celu uniknięcia spraw spornych w zakresie korzystania z serwisu i zapłaty za realizację złożonych zamówień przez osoby niepełnoletnie, informujemy, że nie powinny one wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów prawnych.

Użytkownicy lub Klienci, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności, czy też stosowanych praktyk na naszej stronie, proszeni są o wysłanie swoich spostrzeżeń na adres: office@marksoft.com.pl