MarkSoft Testy Gimnazjalne 2013 język angielski

Testy Gimnazjalne 2013 Język angielski

Edukacja PC
INFORMACJE
Kategoria: Edukacyjne
Producent: MarkSoft
Opakowanie: pudełko DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz lub szybszy, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, 64 MB pamięci RAM, CD-ROM, karta dźwiękowa, Windows 98 z Service Pack 2, 2000, XP, Vista, 7, 8, MS Internet Explorer™, Flash Player

 

 

Testy Gimnazjalne 2013 to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący uczniów do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Kurs zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających wiedzę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a także bogate repetytorium pozwalające na kompleksowe powtórzenie materiału z języka angielskiego.

Program Testy Gimnazjalne 2013 Język Angielski Poziom podstawowy i rozszerzony składa się z serii ośmiu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych, w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia z zakresu materiału merytorycznego obowiązujące na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Po przerobieniu testów z języka angielskiego gimnazjalista sprawdzi swoją znajomość zagadnień obowiązujących na egzaminie gimnazjalnym, czyli: znajomość zasad gramatyki, znajomość słownictwa, rozumienie tekst pisanego, pisanie tekstów oraz znajomość stosowania struktur leksykalno-gramatycznych. 

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń sprawdzisz  stan swojego przygotowania do zdania egzaminu zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie dowiesz się, które jej porcje sprawiają Ci wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez Ciebie przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w programie Testy Gimnazjalne 2013 – Język Angielski Poziom podstawowy i rozszerzony zapewnia solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie. I oferuje około 110 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego jego uruchomienia.

Program zawiera 505 stron tekstu, w tym ok. 470 ćwiczeń.