AWEM The Island Castaway

The Island Castaway

Gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Logiczne
  • Przygodowe
  • Strategiczne
  • Dla dzieci
  • Dla kobiet
  • Gry
Producent: AWEM
Ograniczenia wiekowe: od 7 lat
Opakowanie: pudełko DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows XP/VISTA/7, Procesor 900 MHz, Pamięć RAM: 1 GB, DirectX: 8.0, karta graficzna zgodna z DirectX 8.0.

Na środku oceanu, w strugach deszczu szalejącego sztormu, rozbija się liniowiec. Nielicznej grupie ludzi udaje się uciec w łodziach ratunkowych i znaleźć schronienie na pobliskiej tropikalnej wyspie.

 

A to dopiero początek. Tuż po przybyciu na wyspie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Jeden z ocalałych znajduje starożytną inskrypcję na piasku, a ponieważ jest znawcą dawnych języków, udaje mu się ją przetłumaczyć. I choć może wydawać się to żartem któregoś z ocalałych, inskrypcja jasno mówi, że rozbitkowie nie są na wyspie sami...

 

Wciel się w rolę Toma Allisona i zbadaj dokładnie wyspę, by dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywa to zapomniane miejsce. Aby przetrwać niebezpieczeństwa wyspy, pełnej groźnych, dzikich zwierząt i pułapek natury, będziesz musiał zbierać owoce i zająć się hodowlą warzyw. Dowiedz się, jak łowić ryby i polować na dziki, jak łapać węże i gdzie szukać rzadkich roślin. Zwiedź tajemniczą wyspę, szukaj wskazówek i rozwiąż kilkadziesiąt zadań. Czy zdołasz przeżyć i powrócić do domu? Zanurz się w pełen przygód świat dzięki tej niezwykle wciągającej grze.

 

Cechy gry:

·         Kilkanaście godzin rozgrywki.

·         Ogromna, tajemnicza wyspa do zbadania.

·         Porywająca fabuła.

·         Kilkadziesiąt zadań do rozwiązania.

·         14 unikalnych i fascynujących postaci.

·         Szukaj pożywienia i przyrządzaj posiłki.

·         Pomóż rozbitkom przeżyć na wyspie i powrócić do domu.