Yes Ten Style Sunny Race

Sunny Race

gra PC

Produkt jest niedostępny

INFORMACJE
Kategorie:
  • Wyścigowe
  • Sportowe
Producent: Yes Ten Style
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: System operacyjny: Microsoft Windows® 98/ME/2000/XP, Procesor: 1300 MHz, Pamięć RAM: 128 MB, Karta graficzna: 64 MB (w 100% zgodna z DirectX 9.0 c)

Ostry, dynamiczny i na wysokich obrotach – taki jest świat w Sunny Race. Zdobądź pieniądze, sławę i samochody swoich przeciwników. Dzieli Cię od tego jedynie odległość pedału gazu od podłogi. Zasiądź za kierownicą swojej maszyny i ścigaj się w różnych zakątkach świata i przy różnych warunkach atmosferycznych - emocje gwarantowane!

Sunny Race to wyścigi samochodowe rozgrywające się w różnych zakątkach świata. Będziesz ścigał się na wielu trasach, które różnią się klimatem, scenerią, jak i panującymi na nich warunkami atmosferycznymi, będącymi pochodną pory roku. Zabawa odtwarza sezon z życia zawodnika, trzeba więc będzie ścigać się na kilku różnych kontynentach, zarówno latem, jak i mroźną zimą. Pociąga to za sobą konieczność tuningowania wozu.

Właściciele kart GeForce3 i lepszych zobaczą zaawansowany system mapowania nierówności na rozległych obszarach, system perspektywicznego, dynamicznego mapowania cienia (umożliwiającego generowanie cieni ruchomych obiektów na bardzo rozległych obszarach, przy zachowaniu znacznej precyzji) oraz sześcienne mapowanie otoczenia, stwarzające efekty odbić lustrzanych nie tylko na karoserii samochodu, lecz również w powierzchni jezior czy kałuż. Każda trasa uwzględnia oświetlenie prawie tysiąca statycznych świateł, nie zapominając o tych dynamicznych, które także są obecne w grze.

Do Twojej dyspozycji jest 12 samochodów różniących się wyglądem i osiągami. Jeśli Ci się znudzą, stwórz własny samochód, zasiądź za jego kierownicą, wyjedź na ulicę i stań do wyścigu z innymi kierowcami!

Cechy charakterystyczne:

  • Jazda sportowymi samochodami z prędkością do 320 km/h po zapierających dech w piersiach trasach.
  • Zróżnicowane scenerie, od tropikalnych plaż po piaski pustyni.
  • Możliwość tuningu samochodów i wiele innych.