MarkSoft Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013

Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013

Edukacja PC
INFORMACJE
Kategoria: Edukacyjne
Producent: MarkSoft
Opakowanie: pudełko DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ XP/Vista/7/8, Procesor klasy Pentium™ III 333 MHz, Pamięć RAM 64 MB, Flash Player™, Karta graficzna obsługująca DirectX™ 9, Karta dźwiękowa,

 

„Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013” to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący uczniów do egzaminu dla szóstoklasistów. Zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających stopień opanowania przez ucznia poszczególnych kompetencji wymaganych podczas testu: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Program „Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013” składa się z serii czterech bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków, w których w przystępny sposób omówione zostały zasady obowiązujące podczas rozwiązywania zadań egzaminu szóstoklasistów, a także zawiera zestawy testów sprawdzających stopień opanowania przez ucznia poszczególnych kompetencji, czyli: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce. Kurs zawiera również zestaw oryginalnych pytań egzaminacyjnych z lat 2010, 2011 i 2012.

Po przerobieniu poszczególnych bloków testowych uczeń sprawdzi swoją znajomość zasad egzaminu dla szóstoklasistów oraz badanych w nim kompetencji.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń uczeń sprawdzi stan swojego przygotowania do egzaminu. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie dowie się, które kompetencje sprawiają mu wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez niego przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w kursie „Testy Sprawdzian Szóstoklasisty 2013” zapewnia solidne przygotowanie się do egzaminu, zapewniając około 60 godzin nauki. Intuicyjny i estetyczny interfejs programu pozwala na efektywną oraz przyjemną naukę już od pierwszego jego uruchomienia.

Program zawiera 276 stron tekstu, w tym ok. 250 ćwiczeń.