MarkSoft More Words

More Words

językowe
INFORMACJE
Kategoria: językowe
Producent: MarkSoft
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows 9x/Me/2000/XP, Pentium 133 MHz, 16 MB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX, karta dźwiękowa Sound Blaster lub zgodna, napęd CD-ROM x 4.

Nie od dziś wiadomo, że podstawą każdego języka są słowa. Aby móc swobodnie rozmawiać, należy przyswoić ich jak najwięcej. I to jest właśnie główna idea programu – pomóc w rozszerzeniu zasobu słownictwa angielskiego.

Program More Words zawiera 2000 "słówek" o zróżnicowanym stopniu trudności, ułożonych w grupy i kategorie tematyczne. Uczy rozpoznawania, wymowy oraz pisowni zawartych w nim wyrazów poprzez dostarczenie ćwiczeń dostosowanych do sposobu, w jaki człowiek przyswaja wiedzę.

More Words skierowane jest do wszystkich uczących się języka angielskiego oraz do tych, którzy zaczynają lub zamierzają zacząć swoją przygodę z językiem obcym. More Words stanowi także doskonałą pomoc dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, a także studentów, którzy pragną pogłębić znajomość języka.

Program motywuje do pracy poprzez atrakcyjne i różnorodne ćwiczenia oraz walkę o jak najlepsze oceny. Systematyzuje materiał, eliminuje błędy w wymowie i pisowni, ćwiczy pamięć i spostrzegawczość.