Just Learning Moja Matura 2010 - język niemiecki poziom rozszerzony

Moja Matura 2010 - język angielski poziom rozszerzony

językowe
INFORMACJE
Kategoria: językowe
Producent: Just Learning
Opakowanie: brak - wersja do pobrania
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor Pentium II 333 MHz lub szybszy, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, 64 MB pamięci RAM, CD-ROM, karta dźwiękowa, 320 MB wolnego miejsca na dysku, Windows 98 z Service Pack 2, 2000, XP, Vista, 7, MS Internet Explorer 6.0 lub nowsz

Skuteczny sposób na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym! 

W maju, jak co roku, niemal pół miliona abiturientów przystąpi do najważniejszego egzaminu w życiu każdego Polaka – egzaminu dojrzałości, zwanego potocznie maturą. Wśród egzaminów, które obowiązkowo należy zdać, aby otrzymać upragnione świadectwo dojrzałości, jest egzamin z nowożytnego języka obcego.

Tradycyjnie już najpopularniejszym językiem obcym wybieranym na maturze na poziomie rozszerzonym, podobnie jak na poziomie podstawowym, jest język angielski, stąd też również i w bieżącym roku około 80 tysięcy uczniów podchodzić będzie do egzaminu na poziomie rozszerzonym właśnie z języka angielskiego.

Aby pomóc Ci w tym zadaniu przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie program, który ułatwi i usystematyzuje proces przyswajania obowiązującego na maturze z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym materiału, tak, aby egzamin maturalny z tego przedmiotu nie był dla Ciebie problemem. 

Program Moja Matura 2010 – język angielski poziom rozszerzony to multimedialny, w pełni interaktywny program komputerowy przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. 

Składa się on z serii dziesięciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych (unitów), w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego obowiązujące na egzaminie maturalnym.

Oprócz zagadnień gramatycznych, po przerobieniu materiału merytorycznego znajdującego się w kursie, przypomnisz sobie obowiązujące na egzaminie zaawansowane słownictwo języka angielskiego wraz z jego prawidłową wymową, utrwalisz umiejętność stosowania tego słownictwa w praktyce, a także sprawdzisz swoją umiejętność w zakresie rozumienia tekstów czytanych, wypowiedzi ustnych i dyskusji oraz poprawnego rozpoznawania a także stosowania struktur leksykalno-gramatycznych w mowie i w piśmie.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób możliwie prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń sprawdzisz stan swojego przygotowania do matury. Dzięki zamieszczonemu modułowi statystyki będziesz na bieżąco informowany, które porcje materiału sprawiają Ci wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez Ciebie przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w programie Moja Matura 2010 – język angielski poziom rozszerzony zapewnia solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie, oferując około 140 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Program Moja Matura 2010 – język angielski poziom rozszerzony sprawi, że szybko i skutecznie przygotujesz się do egzaminu maturalnego z języka obcego na poziomie rozszerzonym!