Formosoft Aqua Real 2 - zobacz piękno oceanu

Aqua Real 2 - zobacz piękno oceanu

Gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Dla dzieci
  • Dla kobiet
Producent: Formosoft
Ograniczenia wiekowe: od 3 lat
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium™ 600 MHz, Pamięć RAM 256 MB

Aqua Real 2 przenosi cię w sam środek oceanu z ławicami tropikalnych ryb przemykającymi wśród cudownych raf i skał pod błękitnym niebem. A wszystko to w promieniach słońca przebijającego się przez wodę i wnikającego w świat głębin.

Program jest wierną symulacją 3D rzeczywistości, stworzoną na podstawie danych naukowych. Kolejne sceny są niepowtarzalne i nieprzewidywalne.

Do dyspozycji masz 26 różnych stworzeń morskich i 3 scenerie. Zobaczysz ławice ryb, dryfujących niczym jedwabne szale w odmętach prądów oceanicznych. Będziesz pod wrażeniem efektów światła słonecznego przedzierającego się przez głębiny i wydobywającego barwy z rafy koralowej.

Rybki możesz głaskać, karmić, a nawet zawołać rekina, który będzie płatał nieszkodliwe figle na twoim pulpicie. Warto też dodać ulubioną muzykę do listy odtwarzania.

Rybki w Aqua Real 2 są bardzo realistyczne. Zobaczysz nawet ruchy ich pokryw skrzelowych i gałek ocznych. Ryby przemieszczają się zwiewnie niczym obłoki czy płynąca woda, zatrzymując się, żeby uszczknąć coś z rzucanej im przez ciebie karmy. Nasze symulacje graficzne oddają też charakter ruchów i ułożeń ciała poszczególnych ryb, jak również ich cech indywidualnych w rodzaju ubarwienia i kształtu.

W Aqua Real 2 nie wszystkie ryby gromadzą się w ławice. Niektóre pływają w grupach, inne wolą samotność. Czasami będą także ze sobą walczyć, jeśli dojdzie do głosu instynkt obrony żerowiska. Zobaczysz też jak uciekają w obawie o życie, gdy wyczują obecność rekina. To jeszcze nie wszystko. Po rafie będzie spacerować niejeden krab pustelnik, a w jej załomach pojawią się ślimaki, wzbogacając dodatkowo ekosystem.

Obserwacja tego podwodnego świata odstresowuje, przynosi radość i ukojenie.