Divo Games Gwiezdny Mściciel

Gwiezdny Mściciel

gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Akcji i strzelanki
  • Zręcznościowe
Producent: Divo Games
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: System operacyjny: Microsoft Windows® 98/ME/NT4.0/2000/XP/Vista/7, Procesor: 700 MHz, Pamięć RAM: 64 MB, Karta graficzna: z akceleratorem 3D 32 MB (zgodna z DirectX® 9.0)

Szukasz strzelanki kosmicznej, która Cię zaskoczy? Gwiezdny Mściciel wykorzystuje rozwinięty system premii i stopni ulepszenia, pozwalający kupować nowe rodzaje broni, amunicji, pancerza i baterii, w miarę pokonywania kolejnych poziomów.

Jeśli nie grałeś jeszcze w Gwiezdnego Mściciela, nie masz pojęcia, czym może być znakomita strzelanka kosmiczna! Wykorzystując rozwiniętą technologię 3D, Gwiezdny Mściciel oferuje pierwszorzędną grafikę, znakomite efekty dźwiękowe i tony wystrzałowej zabawy. Pozostaje tylko pytanie, czy dasz sobie radę z tak dawką kosmicznej walki?

Gra została podzielona na 5 różnych światów, z których każdy składa się z 10 poziomów (w sumie 50), a im dalszy poziom, tym bardziej niebezpieczni i zabójczy są wrogowie.  Dobrą wiadomością jest to, że dostajesz pieniądze za każdy zniszczony wrogi statek. Możesz za nie zmienić swój dość przeciętny statek kosmiczny w prawdziwą gwiezdną fortecę – dokupić ulepszenia do broni oraz wymienić stare systemy broni na nowe, a także ulepszyć pancerz i baterie (co okaże się niezbędne, gdyż każdy strzał lasera lub wystrzelony pocisk plazmy zużywa całkiem sporo energii). I z pewnością dobrym pomysłem będzie gromadzenie rakiet i bomb, które służą jako broń rezerwowa, gdy sytuacja staje się napięta.

Cała sztuka w Gwiezdnym Mścicielu polega na tym, że musisz starannie planować i oszczędzać zasoby. Opracowanie właściwej strategii rozwoju statku może zaoszczędzić wiele kłopotów w dalszym ciągu gry. Podobnie, popełnienie błędu na samym początku może uczynić ukończenie gry prawie niemożliwym.

Gwiezdny Mściciel został wyprodukowany i wydany przez tą samą ekipę, która stworzyła AirStrike 3D, możesz więc być pewien, że gra spełnia oczekiwania najbardziej wymagających fanów strzelanek kosmicznych i miłośników przewijanych zręcznościówek.

Polska wersja językowa!