Datasun Graffiti

Graffiti

gra PC
INFORMACJE
Kategoria: Dla dzieci
Producent: Datasun
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: duże pudełko / box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows 95/98/2000/XP; P133 MHz; 32MB RAM; Karta graficzna zgodna z DirectX; Karta dźwiękowa Sound Blaster lub lepsza; CD-ROMx4; 50 MB wolnego miejsca na HD

Graffiti to najlepszy wybór dla naszych dzieci – młodszych i starszych! Program został stworzony z myślą o nauce i zabawie!

Rozwijanie kreatywności powinno mieć swój początek już w okresie dzieciństwa. Edukując dzieci, nie powinno się tracić czasu na przekazywanie wiedzy związanej z ogólnymi pojęciami obowiązującymi w dziedzinie estetyki. Graffiti daje dziecku możliwość łatwego przedstawienia wszystkiego, co podpowie mu wyobraźnia.

Program udostępnia różne narzędzia malarskie, dzięki którym uzyskuje się efekty takie, jak przy rysowaniu ołówkiem, malowaniu akwarelą, rozpylaczem, kredką i inne. Efekty specjalne, stosowane w ciemni fotograficznej, pozwalające na modyfikację obrazu i jego przekształcanie oraz użycie multimediów, takich jak skaner i kamera cyfrowa, dadzą dziecku możliwość nieograniczonej zabawy, dzięki której zdobędzie ono również wiedzę potrzebną do opanowania podstaw w dziedzinie sztuki.