Divo Games Astro Avenger 2

Astro Avenger 2

Gra PC
INFORMACJE
Kategoria: Akcji i strzelanki
Producent: Divo Games
Ograniczenia wiekowe: od 7 lat
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ 98/Me/2000/XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium™ II 700 MHz, Pamięć RAM 64 MB, Karta graficzna 3D z 32 MB pamięci, DirectX™ 8.1 lub nowszy

W dekadzie po światowym kryzysie politycznym, zakończonym przywróceniem obecnego ustroju, panowanie ludzi nad skrajami Galaktyki było bezdyskusyjne. Ludzkość wkroczyła w drugi Złoty Wiek, planując poszerzenie swojej strefy wpływów w odleglejszą przestrzeń.

Wszystko to zmieniło się trzy tygodnie temu, gdy z niezbadanych obszarów kosmosu wyłoniły się dziwaczne istoty. Ich gwałtowny atak, jak plaga szarańczy, zmiatał wszystko na swej drodze. Delegaci wysłani by wynegocjować warunki pokoju, zaginęli bez wieści. Stało się jasne, że jedynym celem wroga było sianie postrachu i spustoszenia w świecie ludzi. W ułamku sekundy niemal cała Planeta Centralna została zajęta.

Otrząsnąwszy się z pierwszego szoku, ludzkość pomimo nierównych sił usiłowała stawić opór najeźdźcy. Obóz wroga ciągle się powiększał.  Prawie dwa tygodnie temu oficerowie wywiadu odkryli na orbicie Planety Centralnej ogromny statek macierzysty obcych, służący im jako wylęgarnia. Próby przeniknięcia na pokład i zniszczenia okrętu nie powiodły się. Nawet najnowocześniejsza broń była bezużyteczna wobec ochronnego pola energetycznego statku.

Naukowcy nie zwlekając zaczęli pracować nad nową ściśle tajną bronią, zasilaną plazmą pozyskiwaną z ciał martwych obcych. Niemal im się to udało, kiedy wróg zajął stacje badawcze. Sytuacja stała się beznadziejna.

Rasa ludzka stanęła przed widmem zagłady. Jest tylko jedna nadzieja na ocalenie: odnalezienie części tajnej broni i złożenie jej w całość, by ostatecznie rozprawić się ze źródłem zniszczenia... 

Cechy gry:

  • 5 niesamowitych galaktyk
  • 50 poziomów gry
  • 35 typów przeciwników
  • 5 modeli Twojego statku kosmicznego
  • 25 typów laserów, 5 modeli rakiet i 4 typy droidów
  • Sekretna broń
  • Finalna potyczka ze statkiem matką obcych