Divo Games Air Strike - Grom w Zatoce

Air Strike II - Grom w Zatoce

gra PC
INFORMACJE
Kategoria: Akcji i strzelanki
Producent: Divo Games
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: System operacyjny: Microsoft Windows® 95/98/ME/NT4.0/2000/XP/Vista/7, Procesor: 400 MHz, Pamięć RAM: 128 MB, Karta graficzna: z akceleratorem 3D 16 MB (zgodna z OpenGL 1.xx)

AirStrike II – Grom w Zatoce jest świeżą kontynuacją, być może najbardziej pasjonującej powietrznej gry akcji 3D, jaka kiedykolwiek została wydana. AirStrike II – Grom w Zatoce to 24 poziomy wymagające wykonania kilometrów "pustynnych lotów". Pole bitwy usiane jest płonącymi baryłkami ropy i wypełnione przemysłowymi obiektami, gdzie przebiegłe lądowe jednostki terrorystów mogą ukryć się, zyskując przewagę.

Akcja gry toczy się wokół nowej bazy terrorystów, dobrze bronionej i chytrze zaprojektowanej tak, że jakakolwiek próba ataku jest bezcelowa. Tym razem terroryści stworzyli straszliwą nową broń i nowy rodzaj materiałów wybuchowych. Oczywiście jedynym sposobem powstrzymania zagłady jest unicestwienie przeciwników, gdy się przemieszczają. Gdy to zadanie zostanie wykonane, gracz musi starannie zaplanować atak na serce bazy bronione przez wieże i wzmocnione nowym rodzajem stopu metali.

Wybór helikopterów w AirStrike II – Grom w Zatoce jest ograniczony do 3 żelaznych ptaków. Pilotowanie i atak każdą z maszyn jest czystą przyjemnością. Poziom trudności został podwyższony o kilka kresek, więc gra powinna zadowolić najbardziej wymagających zapalonych graczy. Nawet zagorzali fani symulacji śmigłowca z pewnością w mgnieniu oka wciągną się w tę grę.

Podobnie, jak w poprzednich częściach gry, są tu odprawy z generałem, który wskazuje cele misji i udziela wskazówek, jak przechytrzyć przeciwników. Grafika 3D została stworzona z rzadko spotykaną dbałością o szczegóły i nosi znamiona charakterystycznego stylu poprzedniej części gry.

AirStrike II - Grom w Zatoce gwarantuje porządną dawkę rozrywki za rozsądną cenę.