Alawar Zbłąkane Dusze: Skradzione Wspomnienia – Edycja Kolekcjonerska

Zbłąkane Dusze: Skradzione Wspomnienia – Edycja Kolekcjonerska plus gra gratis

Gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Gry
  • Logiczne
  • Ukryte obiekty
  • Dla kobiet
Producent: Alawar
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska kinowa
Wymagania systemowe: Windows™ XP/Vista/7/8; Procesor klasy Pentium™ 1,6 GHz; Pamięć RAM 512 MB; DirectX™ 9.0 lub nowszy; Karta graficzna zgodna z DirectX™ 9.0

 

Zbłąkane Dusze: Skradzione Wspomnienia – Edycja Kolekcjonerska

Poprowadź matkę, która podąża śladem okropnej zjawy, by uratować córkę.

Przeszukując dziwaczne miasto, którego mieszkańców zły klaun zamienił w drewniane lalki, powoli będziesz odkrywać wstrząsającą historię, dzięki której zrozumiesz, dlaczego mąż kobiety nigdy nie opowiadał o swojej przeszłości.

Aby poznać szokującą prawdę, musisz porozmawiać z pozostałymi mieszkańcami miasta, przeszukać wszystkie jego zaułki i rozwiązać wymagające wyobraźni zagadki. Koszmarne oblicze klauna będzie cię prześladować na każdym kroku, jednak matczyna miłość popychać cię będzie dalej.

Czy uda ci się ponownie zjednoczyć rodzinę, zanim klaun porwie następną duszę?

Specjalna kolekcjonerska edycja gry zawiera przerażający rozdział dodatkowy, który łączy pierwszą i drugą część tej serii gier, wysokiej jakości tapety, grafikę koncepcyjną, utwory z gry i wiele więcej!

 

Cechy gry:

  • Szokujący dodatkowy rozdział
  • Tapety i grafiki w wysokiej rozdzielczości
  • 48 unikalnych lokacji
  • Samouczek

 

Dom Tysiąca Drzwi: Płomień Żmii

Powróć do Domu Tysiąca Drzwi, aby uratować ludzkość przed zagładą!

Ziemię zaatakowały gigantyczne węże i sieją spustoszenie na całej planecie. Z ruin zniszczonego miasta dym unosi się w chmury, a tajemniczy nieznajomy ratuje Kate przed pewną śmiercią, przyprowadzając ją do niezwykłego budynku.

Jej zadanie: przenieść się w czasie do czterech różnych epok, aby odnaleźć żywioły potrzebne do uruchomienia mechanizmu zdolnego do pokonania starożytnych bestii.

Twoja wyprawa będzie pełna wyzwań. Przemierzając każdą z niebywałych lokacji w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy zmierzysz się z przerażającym wężowym bogiem, uratujesz średniowieczną dziewczynę przed szalonym inkwizytorem i pokrzyżujesz plany niegodziwego, rzymskiego cesarza.

Będziesz szukać ukrytych obiektów, rozwiązywać trudne zagadki i pokonywać zmyślne mini gry. Wraz z postępami w grze będziesz się dowiadywać coraz więcej o pewnej historii.

Z żywiołami w dłoniach, mieczem przy boku i odrobiną magii w kieszeni nikt nie będzie w stanie powstrzymać cię w twojej drodze do zwycięstwa!