Formosoft VR Aquarium

VR Aquarium

Gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Dla dzieci
  • Dla kobiet
Producent: Formosoft
Ograniczenia wiekowe: od 3 lat
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ 98/Me/2000/XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium 233 MHz,Pamięć RAM 64 MB, Karta graficzna 3D z 8 MB pamięci, DirectX™ 8.1 lub nowszy

Stworzyliśmy grę VR Aquarium – fantastyczne akwarium z widokami 3D – aby zapewnić wszystkim relaksującą atmosferę, ciesząc ich oczy wspaniałymi, wirtualnymi obrazami. Oddajemy do twojej dyspozycji wirtualne akwarium, które możesz projektować, upiększać, a nawet zapełniać mieszkańcami, wybranymi spośród ponad 48 dostępnych gatunków.

n  Moje akwarium - to właśnie tutaj możesz się zrelaksować oglądając rybki pływające wśród wodorostów i ukwiałów. Rybki możesz podziwiać z różnych widoków, powiększać i zmniejszać.

n  Sklep akwarystyczny - rybki kupuje się i sprzedaje w sklepie akwarystycznym. Nowe okazy są dopiero w stadium narybku. Podczas hodowli ich rozmiar może się powiększyć nawet trzykrotnie.

n  Karmienie ryb - to, czym karmisz rybki, to nie jest zwykły pokarm. Będzie on oddziaływać na ryby w określony sposób, który przysporzy rozrywki zarówno tobie, jak i twoim ulubieńcom. Niektórym z nich może nie przypaść do gustu pizza, świr, czy rozdymka. Wtedy często pomaga połaskotanie grymaśnego delikwenta. Jeśli dobrze zadbasz o rybki, zaczną się mnożyć i będzie można je sprzedać.

n  Dekoracja akwarium. Na początku twoje akwarium jest w stanie surowym, co daje ci spore możliwości. Możesz je dekorować, aby uprzyjemnić życie sobie i swoim rybkom. Ten moduł służy do zakładania nowych akwariów i modyfikowania istniejących.

n  Encyklopedia. W encyklopedii ryb tropikalnych umieściliśmy informacje o ponad setce gatunków ryb celem wprowadzenia cię w tematykę ichtiologiczną.