Glacier 2

Glacier 2

wyścigi
INFORMACJE
Kategoria: Wyścigowe
Producent: Team 6
Ograniczenia wiekowe: od 7 lat
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium™ 1,4 GHz, Pamięć RAM 256 MB, Karta graficzna klasy Intel™ 945, Geforce 5, Radeon 8500 lub lepsza, DirectX™ 9.0c lub nowszy

Glacier 2 to szybkie wyścigi samochodowe, rozgrywające się w przeróżnych sceneriach. 

Podczas wyścigów nie obowiązują żadne zasady fair play, a do zwycięstwa nie potrzebujesz najszybszego pojazdu. Równie dobrze możesz po prostu pozbyć się rywali przy pomocy najróżniejszych rodzajów broni, takich jak: rakiety, miny, karabiny maszynowe, strzelby, a nawet dość nietypowe karabiny snajperskie. 

Twoim celem jest zwycięstwo. Musisz więc zrobić wszystko, aby prześcignąć lub wyeliminować przeciwników.W sumie, do dyspozycji masz 18 różnych poziomów gry osadzonych w zimowej scenerii, wypełnionych najróżniejszymi pułapkami i przeszkodami. W trakcie zjazdu musisz uważać na niebezpieczne klify, porozrzucane na trasie miny, czy spadające kamienie. Szczególnie dobre wrażenie zrobią z pewnością na tobie  niebezpieczne, ale i bardzo efektowne skoki, jakie często będziesz wykonywać. 

Miej się na baczności, gdy zauważysz niebezpieczne klify i spadające skały. Użyj rakiet, uruchom swoje karabiny maszynowe i postaw miny, by wyeliminować z gry przeciwników. Pamiętaj. W tej grze wszystko jest możliwe. 

Cechy gry:

  • Trasy osadzone w zimowej scenerii!
  • 18 mrożących krew w żyłach poziomów, pełnych pułapek, klifów, min, spadających skał, kanionów i spektakularnych skoczni!
  • 3 poziomy trudności na każdym poziomie!
  • Efektowne skoki, obroty i masa destrukcji!
  • 7 stuningowanych super maszyn do wyboru, wyposażonych w siejące zniszczenie uzbrojenie, poczynając od rakiet, przez karabiny maszynowe, aż po strzelby i miny!