MarkSoft Testy Maturalne 2013 Język Polski i Matematyka Poziom podstawowy i rozszerzony

Testy Maturalne 2013 Język Polski i Matematyka Poziom podstawowy i rozszerzony

Edukacja PC
INFORMACJE
Kategoria: Edukacyjne
Producent: MarkSoft
Opakowanie: Pudełko DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz lub szybszy, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, 64 MB pamięci RAM, CD-ROM, karta dźwiękowa, Windows 98 z Service Pack 2, 2000, XP, Vista, 7, 8, MS Internet Explorer™, Flash Player

 

 

 

„Testy Maturalne 2013 Język Polski i Matematyka Poziom podstawowy i rozszerzony” to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący maturzystów do egzaminu maturalnego z języka polskiego i matematyki. Kurs zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających wiedzę z obu tych przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a także bogate repetytorium pozwalające na powtórzenie materiału.

Program „Testy Maturalne 2013 Język Polski i Matematyka Poziom podstawowy i rozszerzony” składa się z serii dziesięciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych, w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia maturalne z zakresu materiału merytorycznego obowiązującego na egzaminie maturalnym z języka polskiego oraz matematyki. Kurs zawiera również zestaw oryginalnych pytań egzaminacyjnych z lat 2010, 2011 i 2012.

Po przerobieniu testów z języka polskiego maturzysta sprawdzi swoją znajomość zagadnień obowiązujących na maturze: znajomość poszczególnych epok, ich wybitnych przedstawicieli, a także znajomość utworów literackich - wierszy, opowiadań, dramatów i powieści,

Podczas wykonywania testów z matematyki maturzysta sprawdzi swoją znajomość zagadnień obowiązujących na maturze z tego przedmiotu, w tym: liczby i ich zbiory, funkcje i ich własności, wielomiany i funkcje wymierne, funkcje trygonometryczne, ciągi liczbowe, geometria analityczna, planimetria, stereometria, rachunek prawdopodobieństwa, itd.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń maturzysta sprawdzi stan swojego przygotowania do egzaminu. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie dowie się, które jej porcje sprawiają mu wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez niego przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w kursie zapewnia solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie maturalnym i zapewnia około 120 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu zapewnia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Program zawiera 569 stron tekstu, w tym ok. 520 ćwiczeń.