MarkSoft Testy Gimnazjalne 2013 Profil humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy

Testy Gimnazjalne 2013 Profil humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy

Edukacja PC
INFORMACJE
Kategoria: Edukacyjne
Producent: MarkSoft
Opakowanie: pudełko DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor klasy Pentium™ II 333 MHz lub szybszy, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, 64 MB pamięci RAM, CD-ROM, karta dźwiękowa, Windows 98 z Service Pack 2, 2000, XP, Vista, 7, 8, MS Internet Explorer™, Flash Player

 

 

„Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy” to multimedialny kurs komputerowy przygotowujący uczniów do egzaminu gimnazjalnego - profil humanistyczny i matematyczno - przyrodniczy. Kurs zawiera zestaw testów kompleksowo sprawdzających wiedzę z przedmiotów humanistycznych, matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych, a także bogate repetytorium pozwalające na kompleksowe powtórkę materiału z tych przedmiotów.

Program „Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy” składa się z serii sześciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych, w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia gimnazjalne z zakresu materiału merytorycznego obowiązujące na egzaminie gimnazjalnym o profilu humanistycznym oraz matematyczno - przyrodniczym. Kurs zawiera również zestaw oryginalnych pytań egzaminacyjnych z lat 2010, 2011 i 2012.

Po przerobieniu testów z poszczególnych paneli tematycznych gimnazjalista sprawdzi swoją znajomość zagadnień obowiązujących na egzaminie gimnazjalnym z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń uczeń sprawdzi stan swojego przygotowania do egzaminu z obu profili tematycznych. Dzięki otrzymanej po przerobieniu danej partii materiału ocenie gimnazjalista dowie się, które jej porcje sprawiają mu wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez niego przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w programie „Testy Gimnazjalne 2013 Profil Humanistyczny i Matematyczno-Przyrodniczy” pozwala na solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie, zapewniając około 120 godzin nauki. Intuicyjny i estetyczny interfejs programu umożliwia efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego jego uruchomienia.

Program zawiera 570 stron tekstu, w tym ok. 530 ćwiczeń.