Just Learning Maoja Matura 2010 - język niemiecki poziom podstawowy

Moja Matura 2010 - język niemiecki poziom podstawowy

językowe
INFORMACJE
Kategoria: językowe
Producent: Just Learning
Opakowanie: brak - wersja do pobrania
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Procesor Pentium II 333 MHz lub szybszy, Karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, 64 MB pamięci RAM, CD-ROM, karta dźwiękowa, 320 MB wolnego miejsca na dysku, Windows 98 z Service Pack 2, 2000, XP, Vista, 7, MS Internet Explorer 6.0 lub nowsz

Skuteczny sposób na przygotowanie się do obowiązującego na maturze egzaminu z języka obcego! 

W maju, jak co roku, niemal pół miliona abiturientów przystąpi do najważniejszego egzaminu w życiu każdego Polaka – egzaminu dojrzałości, zwanego potocznie maturą. Wśród egzaminów, które obowiązkowo należy zdać, aby otrzymać upragnione świadectwo dojrzałości, jest egzamin z nowożytnego języka obcego.

Tradycyjnie drugim po języku angielskim najchętniej wybieranym przez uczniów językiem obcym na maturze jest język niemiecki, stąd też również i w bieżącym roku około 70 tysięcy uczniów podchodzić będzie do egzaminu na poziomie podstawowym właśnie z języka niemieckiego. Terminy matur zbliżają się nieuchronnie, jednak wciąż jest całkiem sporo czasu, aby do egzaminów móc się bardzo dobrze przygotować.

Aby pomóc Ci w tym zadaniu przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie program, który ułatwi i usystematyzuje proces przyswajania obowiązującego na maturze z języka niemieckiego na poziomie podstawowym materiału, tak, aby egzamin maturalny z tego przedmiotu nie był dla Ciebie problemem. 

Program Moja Matura 2010 – język niemiecki poziom podstawowy to multimedialny, w pełni interaktywny program komputerowy przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym (czyli obowiązkowym).

Składa się on z serii dziesięciu bogato ilustrowanych oraz w pełni udźwiękowionych bloków lekcyjnych (kapitel), w których w przystępny sposób omówione zostały poszczególne zagadnienia gramatyczne z języka niemieckiego obowiązujące na egzaminie maturalnym.

Oprócz zagadnień gramatycznych, po przerobieniu materiału merytorycznego znajdującego się w kursie, przypomnisz sobie obowiązujące na egzaminie podstawowe słownictwo języka niemieckiego wraz z jego prawidłową wymową, utrwalisz umiejętność stosowania tego słownictwa w praktyce, a także sprawdzisz swoją umiejętność w zakresie rozumienia tekstów czytanych, wypowiedzi ustnych oraz poprawnego stosowania struktur leksykalno-gramatycznych w mowie i piśmie.

Materiał merytoryczny został przedstawiony w sposób niezwykle prosty, intuicyjny i klarowny. Poprzez rozwiązywanie kilkunastu rodzajów interaktywnych ćwiczeń sprawdzisz stan swojego przygotowania do zdania egzaminu. Dzięki zamieszczonemu modułowi statystyki będziesz na bieżąco informowany, które porcje materiału sprawiają Ci wciąż najwięcej trudności i które, w związku z tym, powinny zostać jeszcze raz przez Ciebie przećwiczone.

Materiał merytoryczny zawarty w programie Moja Matura 2010 – język niemiecki poziom podstawowy zapewnia solidną powtórkę zagadnień obowiązujących na egzaminie, oferując około 120 godzin nauki.

Intuicyjny i estetyczny interfejs programu pozwala na efektywną i przyjemną naukę już od pierwszego uruchomienia.

Program Moja Matura 2010 – język niemiecki poziom podstawowy sprawi, że szybko i skutecznie przygotujesz się obowiązkowego egzaminu maturalnego z języka obcego!