Divo Games Space Strike

Space Strike

gra PC
INFORMACJE
Kategoria: Akcji i strzelanki
Producent: Divo Games
Ograniczenia wiekowe: od 7 lat
Opakowanie: DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows™ 98/Me/2000/XP/Vista/7, Procesor P II 600 MHz, Pamięć RAM 128 MB, Karta graficzna i dźwiękowa zgodne z DirectX™ 8, DirectX™ 8.1 lub nowszy

Space Strike to kosmiczna gra akcji, a Twoim zadaniem jest obrona ludzkości przed najazdem obcych. Gra  przeniesie Cię do roku 2307. To 50 lat od momentu, gdy ludzie nauczyli się zmieniać powierzchnię planet i 15 lat od momentu kolonizacji Księżyca. Kilka godzin temu radary wykryły wrogą obecność w niezbadanej części jednej z planet. Tu zaczyna się Twoja przygoda... 

Jako pilot statku kosmicznego masz do dyspozycji różny arsenał broni. A jest to broń nie byle jaka. Aby odeprzeć atak obcych możesz używać broni impulsowej, laserów kwantowych, pocisków naprowadzanych na podczerwień i wielu innych. Musisz zniszczyć ich statki kosmiczne, czołgi, instalacje naziemne i unikać wrogiego ognia odpowiednio manewrując swoim myśliwcem. 

Grę zaczynasz dosyć słabo wyposażonym statkiem kosmicznym, ale wraz z postępami w grze otrzymujesz nowe typy broni i udoskonalenia swojego pojazdu. Podczas 20 misji w 5 różnych światach spotkasz wiele typów przeciwników - od groźnych myśliwców, poprzez zmutowane owady, aż po pojazdy, czołgi, naziemne stanowiska ogniowe i dwa potężnie uzbrojone stanowiska dowodzenia obcych. To tylko przedsmak tego, co Cię czeka w grze! 

Akcja gry jest szalenie szybka i możesz nawet nie mieć czasu, by podziwiać jej grafikę. Space Strike jest wyjątkowo dopracowaną grę pod względem efektów wizualnych. Poczynając od laserowych strzałów i efektownych eksplozji, gdy rozprawiasz się z pojazdami obcych, aż po niesamowite efekty podczas walki ze stanowiskami dowodzenia przeciwników. 

Gra umożliwia wpisanie się w Internecie na listę najlepszych graczy i pokazywanie jej wszystkim znajomym.

Cechy gry:

  • 20 ekscytujących misji
  • 5 różnych światów gry
  • olbrzymia grywalność
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa i mocne efekty dźwiękowe
  • system ocen pozwalający graczom na pokazywanie swoich wyników całemu światu
  • 100% czystej akcji