Brightstar Scooter Challenge

Scooter Challenge

gra PC
INFORMACJE
Kategorie:
  • Sportowe
  • Zręcznościowe
  • Wyścigowe
Producent: Brightstar
Ograniczenia wiekowe: bez ograniczeń
Opakowanie: box DVD
Wersja językowa: polska
Wymagania systemowe: Windows 95/98/Me/2000/XP, P233, 32 MB RAM, 4 MB Karta grafiki, DirectX 8.0, Karta dźwiękowa, mysz, 40MB wolnej powierzchni na dysku twardym.

Marksoft oraz firma Brightstar Entertainment przedstawiają pierwszą grę na PC, która ożywia na monitorach naszych komputerów tak popularne niegdyś hulajnogi, dzisiaj zwane „scootery”.

Będziecie mogli się ścigać w wielu znanych miejscach. Na początek, po centrum Londynu, wokół Trafalgar Square, aż po Stadion Olimpijski w Berlinie. Czekają na was niespodzianki w Nowym Jorku i Kairze, na ulicach Rio de Janeiro i Sydney. Będzie też wyjątkowo gorąco podczas gościnach na wyspach Pacyfiku i Waikkiki / Honolulu.

Wykorzystaj swoją zręczność, uważaj na pochyłości i zbieraj energię, a umożliwi ci to prześcignąć innych i wyjść na prowadzenie!

Gra Scooter Challenge zawiera opcję treningu, wyścig w pojedynkę oraz możliwość współzawodnictwa w mistrzostwach. Interesujący jest także tryb multiplayer, a zmienne warunki pogodowe pogłębiają wysoki realizm otoczenia.

Pora ruszać! Uważaj na przeszkody i trzymaj oczy otwarte, by w porę zebrać tak potrzebną ci energię!